Yüce Türk Milletine, Gazi Meclise ve Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Hükümetimize Karşı FETÖ Tarafından Gerçekleştirilen Saldırıyı Kınıyoruz.

Meclisimizin, Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Hükümetimizin Sonuna Kadar Yanındayız.

Saygılarımızla
Natek Şirketler Grubu

NATEK ŞİRKETLER GRUBU YÖNETİM KURULU OLARAK;

GAZİ MUSTAFA KEMAL’İN MECLİSİNE ve MİLLİ İRADEYE KARŞI FETÖ TARAFINDAN YAPILMIŞ OLAN BU HAİNCE GİRİŞİMİ ŞİDDETLE KINAR; SAYGIDEĞER CUMHURBAŞKANIMIZIN ve HÜKÜMETİMİZİN SONUNA KADAR YANINDA OLDUĞUMUZU BİLDİRİRİZ.

SAYGIDEĞER CUMHURBAŞKANIMIZ, HÜKÜMETİMİZ, TBMM VE TÜRK MİLLETİ TAM BİR DAYANIŞMA İÇERİSİNDE, DEMOKRASİNİN VE HUKUKUN YANINDA YER ALARAK, BU DARBE GİRİŞİMİNİ ÖNLEMİŞTİR. CUMHURBAŞKANIMIZ, BAŞKOMUTANIMIZ “BU DAVADA ÖLMEK VAR, DÖNMEK YOK. BİR BEDEL ÖDENECEKSE İLK BİZ ÖDEYECEĞİZ. MİLLETİMİZ RAHAT OLSUN.” DİYEREK AZİZ TÜRK MİLLETİNE ÖNCÜLÜK ETMİŞTİR.

BAŞBAKANIMIZIN BELİRTTİĞİ GİBİ, “BUGÜN AYRIŞMA DEĞİL, BİRLİKTE TÜRKİYE OLMA GÜNÜDÜR.” MİLLİ İRADENİN, ÜLKEMİZİN BAĞIMSIZLIĞI İÇİN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞU BİR KEZ DAHA GÖRÜLMÜŞTÜR.

CANI PAHASINA SOKAKLARDA TANKLARIN ÖNÜNE GEÇEREK DEMOKRASİMİZE, CUMHURİYETİMİZE, DEVLETİMİZE, MİLLİ İRADEYE ve BAYRAĞIMIZA SAHİP ÇIKAN MİLLETİMİZ, VERGİLERİMİZ İLE ALINAN SİLAHLAR İLE YAPILAN BU SİNDİRME GİRİŞİMİNİ PÜSKÜRTMÜŞTÜR.

TARİHTEKİ ÖRNEKLERİNDEN DE GÖRÜLECEĞİ ÜZERE, DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜN DE; HALKIN İRADESİNİN, HER TÜR OLUŞUMDAN DAHA YÜCE OLDUĞU BİR KEZ DAHA KENDİSİNİ KANITLAMIŞTIR. AZİZ TÜRK HALKI, VATANI, MİLLETİ VE DEVLETİ İÇİN HER DAİM AYNI KARARLI İRADEYLE HAREKET ETMİŞTİR VE BUNDAN SONRA DA BU KARARLILIĞINDAN ASLA TAVİZ VERMEYECEKTİR. HİÇ KİMSE UNUTMAMALIDIR Kİ, SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZIN DA BELİRTTİĞİ GİBİ, “BİZİM İÇİN HER DAİM, TEK MİLLET, TEK BAYRAK, TEK VATAN, TEK DEVLET” OLACAKTIR.

DEMOKRASİ ŞEHİTLERİMİZİN AİLELERİNE VE AZİZ MİLLETİMİZE BAŞ SAĞLIĞI DİLERİZ.

SAYGILARIMIZLA…