İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
BilgiKent Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri - Bilgikent

Misyonumuz

               BilgiKent olarak müşterilerimize, yapısal kablolama altyapısının oluşturulmasından, sistem odası dizaynının yapılmasına; network ve donanım tercihlerinin belirlenerek en uygun çözümlerin sunulması ve bunların altyapılarının oluşturulmasına kadar olan tüm süreçlerde entegrasyon ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Her biri kendi alanında uzman olan kadromuz; müşteri ihtiyaçlarının doğru tespit edilmesinde, bunlara yönelik efektif çözümlerin oluşturulmasında ve bu çözümlerin mevcut yapılara entegre edilmesinde, tüm yetkinliklerini, bilgi birkimini ve sahadan gelen tecrübelerini kullanarak başarılı bir çok projede yer almıştır.

               Kurumunuzun ihtiyacı olan BT çözümlerini sistem mühendislerimiz ile birlikte analiz ederek, müşterilerimizin hedeflerine daha verimli bir şekilde ulaşmalarını sağlayacak, özgün anahtar teslim çözümler üretmekteyiz. Kurumsal sistem entegrasyon çalışmalarında BT yatırımları maliyetten tasarruf etmenizi sağlarken, kurumların verimliliği ve performansları ile ilgili süreçleri de analiz ederek, bu alanda iyileştirmeler sağlar.  

               BilgiKent müşterilerinin BT ihtiyaçlarını karşılamak için en doğru çözümü en uygun maliyetlerle sunmak adına marka bağımsız olarak çalışmakta ve ihtiyaçlarınıza göre uçtan uca anahtar teslim çözümler üretmektedir.