İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
BilgiKent Bilişim Teknolojileri Danışmanlık Hizmetleri - Bilgikent - BkTeknoloji
RSS

Haberler

 

 

BilgiKent ve Citrix Kamu ve Özel Sektörden Misafirleriyle Kahvaltıda buluştu. 16 Haziran 2015
foto
16.06.2015 tarihinde gerçekleştirdiğimiz Citrix ile Uygulamaların Performansı ve Güvenliği etkinliğini kamu ve özel sektörden değerli misafirlerimizin de katılımlarıyla gerçekleştirdik. Açılış konuşmasını yapan genel müdür yardımcımız Sn.Uğur Akkaynak'ın BilgiKenti anlatan sunumundan sonra, Citrix ve Exclusive Networks Citrix ürünleri ve çözümleri hakkında bilgi verdi.
[Devamı]
Trend Micro Ödül töreninde Kamu Sektörü En İyi Partner Ödülünü BilgiKent aldı. 08 Haziran 2015
foto
2 Haziran 2015 tarihinde İstanbul Les Ottomans Hotel 'de gerçekleşen Trend Micro İş Ortakları etkinliğinde, Trend Micro Türkiye Genel Müdürü Sn. Yakup Börekçioğlundan Best Government Industry Partner ödülünü, BilgiKent adına satış yöneticilerimizden Kübra Özbey aldı.
[Devamı]
Almanya'daki Ofisimize Ziyaret 06 Mayıs 2015
foto
Natek Teknoloji Gurubu İcra Kurulu bu haftaki toplantısını Münih’te bulunan AB Bölge Yönetim Ofisinde gerçekleştirdi. Bölge Yönetim Direktörü Hans Griesbacher’dan yapılan çalışmalar hakkında brifing alan İcra Kurulumuz, bölgeye yönelik yatırımların arttırılması ve hızlandırılması kararını aldı.
[Devamı]
BilgiKent - IBM İnovasyonel Çözümler 29 Nisan 2015
foto
BilgiKent olarak, IBM ile birlikte düzenlediğimiz ''İnovasyonel Çözümler'' adlı etkinliğimizi kamu ve özel sektörden değerli misafirlerimizin de katılımlarıyla 28 Nisan 2015 tarihinde JW Marriott Hotel'de gerçekleştirdik.
[Devamı]
BilgiKent, IBM Çözüm Ortakları 2015 Etkinliğinde Yılın Kamu Projesi Ödülünü aldı. 24 Nisan 2015
foto
Genel Müdür Yardımcımız Sn.Uğur Akkaynak, 16 Nisan 2015 tarihinde Wyndham Grand İstanbul Levent Hotel 'de gerçekleşen IBM çözüm ortakları 2015 etkinliğinde, IBM Çözüm Ortakları Lideri Oral Tugay Tuntaş ve IBM Ankara Bölge Müdürü Onur Buçukoğlu'ndan BilgiKent adına Yılın Kamu Projesi ödülünü aldı.
[Devamı]
2015 Kamu Siber Güvenlik Çalıştayı 06 Mart 2015
foto
Siber Güvenlik Çalıştayı 2015, 27 Şubat - 1 Mart tarihleri arasında Bolu Gazelle Resort Spa Hotel'de gerçekleştirildi.Genel müdür, genel müdür yardımcıları, daire başkanları ve özel sektör katılımcılarının da yer aldığı çalıştayda Genel müdürümüz Sn. Umut İsmail Yeşilırmak , BilgiKent'i anlatan konuşmasından sonra SOME'ler (Siber Olaylara Müdehale Ekibi) hakkında bir sunum yaptı.Siber suçların ve saldırıların gündem olduğu çalıştayda, bilgi güvenliğinin önemi birkez daha vurgulanmış oldu.
[Devamı]
BilgiKent & Brocade Self Training Etkinliği 09 Şubat 2015
foto
6 - 8 Şubat tarihleri arasında BilgiKent olarak ve Brocade ekibi ile birlikte Bolu Gazelle Resort Spa Hotel'de ''Self Training'' etkinliğinde buluştuk.
[Devamı]
BilgiKent & Brocade Sapanca Etkinliği 04 Aralık 2014
foto
21-23 Kasım tarihleri arasında BilgiKent olarak, Brocade ile birlikte NG Güral Sapanca Hotel'de kamu sektöründen ve özel sektörden değerli yöneticileri, daire başkanlarını ve başkan yardımcılarını misafir ettiğimiz bir etkinlik düzenledik.
[Devamı]